Wielu z Was zadaje mi to samo pytanie: JAK? Jak podróżować, co zrobić, by mieć na to wszystko pieniądze. To paradoksalnie dość proste.

Każdy z Was chciałby od czasu do czasu gdzieś wyjechać, zrobić fajne zdjęcia, wrócić, pochwalić się nimi, a potem znów pojechać i znów. Podróżowania wciąga: mówię, bo wiem. Prędzej czy później pojawia się jednak pytanie: skąd wziąć na to kasę? Jak z posiadanych, zarabianych każdego miesiąca środków wygospodarować te, przeznaczone na podróże? Rozwiązanie i mój pomysł znajdziecie w poniższym filmie.

Mój pomysł jest prosty: najszybsza droga ku wolności podróżowania prowadzi przez rozsądne gospodarowanie pieniędzmi – oszczędzanie, wyeliminowanie niepotrzebnych wydatków, które każdy z nas ma, i takie planowanie podróży, aby były tańsze i nie tracące przy tym nic ze swojej autentyczności.

Kilka tygodni temu pojechałem do Berlina i udowodniłem, że da się podróżować tanio, sprawnie, efektywnie – zobaczcie zdjęcia na końcu tego posta, to efekt weekendowego wyjazdu.

Tymczasem, tu i teraz zapraszam Was do konkursu i dzielenia się własnymi pomysłami w ramach akcji #DlaWiększejIdei. Pokażcie swój własny pomysł na oszczędzanie i realizacje własnego marzenia.

Wystarczy nagrać krótki filmik i wrzucić go na stronę www.dlawiekszejidei.pl. Zwycięzca otrzyma kamerę GoPro.

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.