Serdecznie zapraszam na kolejną już edycję warsztatów fotograficznych “Fotografowanie ludzi – portret w podróży” i “Fotografowanie krajobrazu”

Warsztaty odbędą się w cyklu weekendowym: 22 i 23 listopada 2014 w Krakowie. Na każdy blok można zapisać się indywidualnie. Decyduje kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc jest ograniczona. Warsztaty będą trwały 7 godzin (każdy z bloków) z godzinną przerwą na lunch i odbędą się w centrum Krakowa.

Nie wiesz czy te warsztaty są dla Ciebie? Przeczytaj, a przekonasz się, że są!

fwp-set„To nie sprzęt fotograficzny robi zdjęcia. Ta myśl przyświeca moim warsztatom od samego początku. Dlatego nie musisz posiadać lustrzanki za kilka tysięcy złotych, nie musisz w ogóle posiadać aparatu, bo to co mam do powiedzenia to wiedza praktyczna, wynikające z mojej wieloletniej pracy z aparatem w ręku. Praktyka, która pozwoli Ci spojrzeć inaczej na to co i jak fotografujesz, pomoże odnaleźć w sobie pewien rodzaj wrażliwości, który odpowiada za to, że jedne zdjęcia nam się podobają, a inne nie. Powiem Ci co zrobić aby bariery, które spotykasz (mając lub nie świadomość ich istnienia) na swojej fotograficznej ścieżce odeszły w niepamięć. Powiem Ci jak podejść do fotografowania tak, by mieć pełną kontrolę nad tym co robisz, jak to robisz. Pomogę Ci zrozumieć, że fotografia rodzi się w sercu, w głowie, a nie w torbie z drogim sprzętem. W końcu powiem Ci jak poradzić sobie w różnych sytuacjach, które determinują co i jak będziesz fotografował. Dam Ci mnóstwo praktycznych, bo sprawdzonych przeze mnie, rad jak podejść do tematu aby osiągnąć sukces czyli zrobić takie zdjęcia jakie zaplanowałeś. Dobre zdjęcia.

I nie ważne czy masz zamiar rozpocząć karierę fotografa – podróżnika czy po prostu chcesz przywieźć dobre zdjęcia z wakacji. Wiedza, którą przekazuje jest uniwersalna. Po prostu pozwala zrobić krok do przodu…”

Zapraszam!

Piotr Trybalski

Więcej informacji, zapisy: 

Fotograf w podróży - Islandia

Warsztaty: Jak fotografować krajobraz

Jednodniowe, intensywne warsztaty fotografowania krajobrazów – naturalnych i miejskich. Jak zrobić zdjęcia krajobrazowe, które budzą emocje? Jak pokazać piękno natury i włączyć w to swój własny, osobisty talent i umiejętność obserwacji. Jak tworzyć obrazy o pięknej, harmonijnej kompozycji, ale i te, które swoją energią wprowadzają niepokój? Jak uniknąć błędów, jaki wybrać sprzęt by nie przepłacić.

ZAPISY

8WKF_Piotr_TrybalskiWarsztaty: Jak fotografować ludzi

Jak zrobić piękne zdjęcia spotkanych w czasie podróży osób? Jak rozmawiać, jak przekonać by nam pozowały, jak zapisać na zdjęciu charakter fotografowanej osoby? Sprzęt, technika. W czasie  warsztatów omówimy kompleksowo zagadnienia związane z tą trudną, ale dającą ogromną satysfakcję dziedzina fotografii.

ZAPISY

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.