Za każdym razem, gdy zbliża się termin wyjazdu na fotowyprawę na Sri Lankę czuję ekscytację. Powody są dwa. Pierwszy, jak najbardziej subiektywny, związany z tym, że kilka razy podróżowałem po wyspie i wiem, co mnie czeka. Ekscytuję się więc bogactwem tego, co będzie mi znów dane fotografować – tymi wszystkimi spotkaniami, rozmowami, uśmiechami. O tak, niekończącym się uśmiechem spotykanych na drodze, po drodze ludzi.

Drugi powód to fakt, że już za chwilę będę mógł się podzielić tym wszystkich z fotografkami i fotografami, którzy zdecydowali się wyjechać tu ze mną. Uwierzycie czy nie, ale sprawie mi ogromną przyjemność, gdy miejsca, zdarzenia, odkryte przeze mnie kiedyś tam, a teraz doświadczane przez innych, wywołują tak mocne i pozytywne emocje. Bo taka jest Sri Lanka. I chociaż świetnie zdajemy sobie sprawę, że te radość, ten śmiech przykrywają niekiedy łzy, że przeszła i współczesna historia wyspy wcale taka kolorowa nie jest, to mimo to w jakiś sposób imponuje nam pogoda ducha Lankijczyków. I udziela się.

Przedstawiam Wam galerię wybranych fotografii uczestników fotowyprawy z 2018 roku.

A chętnych do wyjazdu w tym i kolejnych latach na fotowyprawę czyli wyjazd fotograficzny z nauką fotografowania (czy też: podnoszeniem posiadanych kompetencji) – zapraszam do rejestracji.

Autorki i autorzy zdjęć: Ela Jędryka, Ania Granat, Dana Konrad, Iwona Karolak, Jola Eliasz, Ewa Rykowska, Nicole Danek, Patrycja Pientka i Mirek Karolak. Dziękuję Wam!

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.