Dwie wyspy, dwa miejsca, zupełnie inne okoliczności przyrody, i całkiem inne zdjęcia.

Kto widział moje zimowe albo letnie zdjęcia z warsztatów na Islandii ten wie, że wyspa to przede wszystkim niesamowita przyroda, zaskakująca pogoda – nawet latem, pustkowia, przestrzenie… Przygodę na Islandii obmyśliłem w taki sposób by byłą sposobność objechać wyspę dookoła w dwa tygodnie. Jak zwykle w małej, 8 osobowej grupie. Tak by był czas i na zdjęcia i na dyskusje o nich i pracę nad fotograficznym warsztatem. Tegoroczna edycja warsztatów ruszy w lipcu, a prawie połowa miejsc jest już zarezerwowana.

Zobacz: [GALERIA] Zimowa Islandia  | [GALERIA] Fotorelacja z warsztatów na Islandii latem.

_FIE1236

Na Kubę pojedziemy nieco wcześniej, z końcem kwietnia, na Majówkę. Warsztaty odbędą się w najciekawszych architektonicznie miejscach Hawany, Trinidadu, Remedios i Cienfuego, tam gdzie życie wciąż toczy się niespiesznym, kubańskim tempem. Zaglądniemy też w dwa najbardziej atrakcyjne przyrodniczo miejsca – Vinales i Sierra del Escambray. I tutaj będzie nas maksymalnie 8 osób, a połowa miejsc jest już zarezerwowana.

Zobacz: [GALERIA] Moje ulubione zdjęcia z Kuby

_PTR2076

Kto ma ochotę na podniesienie swoich umiejętności fotograficznych pod moim okiem, albo po prostu być na miejscu, na czas i w spokoju pofotografować – zapraszam do zapisów na warsztaty. Szczegóły znajdziecie jak zwykle tutaj.

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.