Jeśli nie miałeś dotychczas kontaktów z Photoshopem – jest sposób, aby zrobić to tu i teraz, legalnie!

Photoshop to obecnie jeden z najlepszych – jeśli nie najlepszy – program do obróbki grafiki, w tym zdjęć. Wprawdzie na rynku jest już wersja CS6, ale tej starszej, oznaczonej jako CS2 niczego nie brakuje. Kliknij i ściągnij, prócz Photoshopa także Photoshop Elements 4.0/5.0 i Premiere PRO 2.0 – jeden z najlepszych programów do obróbki wideo. Aby ściągnąć program należy się zarejestrować (lub zalogować – jeśli posiadasz Adobe ID)

Link: tutaj

AKTUALIZACJA: 8.01.2013, godz. 8.00 – Podobno Adobe zdementowało “rewelację”, którą podało większość światowych serwisów fotograficznych i graficznych. Z informacji wynika, że program przeznaczony jest dla osób, które już posiadają licencję na CS2, zaś cała akcja udostępniania oprogramowania i numeru seryjnego wynika z wyłączenia serwerów do rejestracji online pakietu CS2.  Niestety, w innych miejscach, chociażby tutaj widnieje informacja, że zestaw jest jednak za darmo… Czekamy, aż Adobe oficjalnie da znać co jest grane. Na razie – same plotki.

Aktualizacja: już wiadomo – intencje Adobe były inne – nic za darmo, program jest wyłącznie dla posiadaczy licencji.

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.