Zapraszam na kolejne warsztaty “Fotografowanie w podróży”, już 19 czerwca o godzinie 11.00 w  Parku Kultury w Powsinie (Warszawa), w ramach “FESTIWALU GARAMTHANDA – podróże na ciepło i na zimno“.

Program warsztatów fotograficznych:

1. Jak się przygotować do wyjazdu fotograficznego.
Blok warsztatowy poruszający tematykę związana z przygotowaniem technicznym i merytorycznym do wyjazdu fotograficznego. Jak i gdzie znaleźć ciekawy temat? Czy szata zdobi fotografa? Jaki sprzęt fotograficzny wybrać? Gdzie i kiedy fotografować? Jak transportować sprzęt? Jak go zabezpieczyć przed żywiołem i złodziejami? Czy wycieczka z biura podróży to dobry pomysł na wyjazd fotograficzny? Czyli wszystko co trzeba wiedzieć aby wyjazd fotograficzny był udany.
2. Fotografujemy w podróży.
Blok warsztatowy z praktycznymi radami dotyczącymi radzenia sobie z fotografowaniem w różnych warunkach, strefach geograficznych i kulturach. Jak fotografować ludzi? Fotografowanie w różnych krajach i kulturach. Jak oswoić ulicę i zacząć na niej fotografować? Fotografowanie wydarzeń i festiwali.

Wstęp wolny

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.