Na rynku pojawiła się kolejna generacja najlepszych mini kamer GoPro, które pozwalają świetnie uzupełnić sprzętowy plecak fotografa – podróżnika. GoPro potrafi i fotografować (np. przygotować zdjęcia poklatkowe) jak i kręcić w jakości HD. I to na ziemi, pod ziemią, pod wodą i w powietrzu. Czego chcieć więcej? 

GoPRo HERO3 z wbudowanym Wi-FI: Black Edition to najbardziej zaawansowana kamera GoPro jaka kiedykolwiek powstała. W tym przypadku nie było miejsca na oszczędności przy projektowaniu produktu, co sprawia, że GoPro jest o 30% mniejsze, o 25% lżejsze i 2x bardziej wydajne niż poprzednie modele.

HERO3: Black Edition rejestruje obraz w profesjonalnej, kinowej jakości o 2X wyższej rozdzielczości i o 2X wyższym klatkażu niż poprzednie modele, jednocześnie zachowując się 2X lepiej przy słabym oświetleniu. Miłośnicy slow-motion i branżowi specjaliści pokochają tryby rejestracji obrazu HERO3: Black Edition o zwiększonym klatkażu 1080p-60, 720p-120, WVGA-240, 960p-100 i 1440p-48, natomiast Ci pragnący kinowego wyglądu filmu docenią ultra-wysoką rozdzielczość trybów wideo 2.7kp-30 i 4kp-15.

Wydajność kamery HERO3: Black Edition w trybie zdjęciowym jest 3X lepsza, teraz kamera może poszczycić się rejestrowaniem zdjęć seryjnych w aż 30 klatkach na sekundę przy 12MP. 2X lepiej też rejestruje obraz przy słabym oświetleniu w porównaniu z poprzednimi modelami. Tryb zdjęć i tryb poklatkowy pozostają takie same, aczkolwiek możliwości fotograficzne zostały wzbogacone o nowy tryb – Continuous Photo, który pozwala na ciągłe zapisywanie zdjęć w rozdzielczości 12MP rejestrując 3, 5 lub 10 zdjęć na sekundę, aż do 30 zdjęć na raz. Dla tych, którzy lubią wyciągać fotosy z filmu, tryb wideo 4kp-15 rejestruje filmy w rozdzielczości 8+ MP przy 15 klatkach na sekundę, co czyni go idealnym do wyciągania kadrów z filmu.

Zmniejszona dystorsja, 6-elementowa soczewka asferyczna w połączeniu z możliwością wyboru przez użytkownika ultra szerokiego, średniego i wąskiego pola widzenia kamery dostarcza więcej możliwości zabawy perspektywą niż kiedykolwiek wcześniej. Dodając do tego zupełnie zmienioną wodoodporną obudowę z płaskim obiektywem, która zapewnia wspaniałą ostrość obrazu nad i pod wodą, otrzymamy jedno z najbardziej zaawansowanych i trwałych rozwiązań utrwalania obrazu na świecie.

Rozumiejąc, że jakość dźwięku jest równie ważna jak jakość obrazu, inżynierowie GoPro całkowicie przeprojektowali system audio tak, by równie zręcznie wychwytywał subtelne, naturalne dźwięki głosu i muzyki, jak wychwytuje „brzmienie” sportu. Ulepszona została też, znana już z poprzednich kamer GoPro, świetna redukcja szumu wiatru. Teraz przy wysokich prędkościach usłyszysz swoją pasję, nie wiatr.

HERO3 Black Edition posiada wbudowane Wi-Fi, a w zestawie znajdziemy również Pilota Wi-Fi. Pilot Wi-Fi jest także dostępny jako wyposażenie dodatkowe w cenie 419 zł, tutaj jest on dołączony do zestawu HERO3: Black Edition. Pilot Wi-Fi jest wodoodporny, poręczny i może kontrolować do 50 kamer jednocześnie w odległości do 180m. Kamera HERO3 z wbudowanym Wi-Fi może być również kontrolowana przez telefony i tablety z systemem iOS lub Android za pomocą aplikacji GoPro. Aplikacja GoPro pozwala na pełną kontrolę nad ustawieniami kamery oraz podgląd obrazu na żywo na dowolnym kompatybilnym smartfonie lub tablecie z systemem iOS lub Android.

03_h3_black_camera_inhousing_glam 01_h3_black_included

HERO3: Black Edition jest kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami montażowymi GoPro i starszej generacji BacPac’amiTM wraz z nowszej generacji dotykowym LCD BacPac oraz drugiej generacji Battery BacPac. Jednak, jako że wszystkie kamery HERO3 posiadają nowy rozmiar i kształt wymagają one dedykowanej obudowy na nadgarstek, czy też obudowy typu skeleton oraz 3D. Kupując akcesoria do kamery HERO3 należy sprawdzić kompatybilność danego produktu z tą kamerą.  (opracowana na podstawie materiałów dystrybutora)

 

 

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.