Zwycięzca wyłoniony na drodze trzy etapowego konkursu pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka europy. „Zbliż Europę” to konkurs dla osób, które chcą w ciekawych warunkach testować sprzęt fotograficzny, nie boją się wyzwań, a ponadto odnajdują się w roli reportera.

Otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Tym modelem zbliży wymarzone miejsce.  Fujifilm gwarantuje wynagrodzenie wysokości 2000 złotych netto oraz pokrycie kosztów wyprawy.

Pierwszym zadaniem – poza rejestracją – jest wgranie zdjęcia „zbliżenie”, wykonanego dowolnym aparatem. Zgłaszać się można do 25 kwietnia. 26 kwietnia ogłoszona zostanie treść drugiego zadania, a 9 maja trzeciego i ostatniego. Rekrutację wygra osoba, która najciekawiej i najbardziej starannie wykona zadania. Ponadto, zwycięzca ma szansę na debiut zawodowy w redakcji magazynów podróże i foto-kurier. Miesięcznik „podróże” oceni projekt zrealizowany przez laureata pod kątem ciekawie zrobionego reportażu.

Recenzja aparatu SL100 0napisana podczas podróży, zostanie opublikowana na łamach magazynu Foto-Kurier.

Więcej informacji: http://zblizeurope.fujifilm.pl/

Regulamin: tutaj.

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.