Okazuje się, że niektóre firmy mają serce. I zaraz po wypuszczeniu nowej edycji programu – starszą wersję udostępniają gratis. 

Tylko się cieszyć. Bo w końcu nie każdy ma ochotę płacić za Adobe Lightroom-a (osobiście uważam, że to dobra inwestycja, zapraszam na szkolenia z Lightrooma, tutaj). Nie trzeba płacić, można ściągnąć wersje bezpłatną świetnego DxO Optics Pro 9 Elite Edition. Akcja trwa jakoś do około 20 lutego, warto się pospieszyć. 

Co ważne: licencja jest na dwa stanowiska, dożywotnia, zarówno do użytku prywatnego jak i komercyjnego, na PC-ty i Mac-ki. 

Twórcy programu chwalą się, że najlepiej (na świecie!) radzi sobie z korygowaniem wad optycznych obiektywów, posiada równie najlepszy algorytm odszumiania zdjęć i pracy z detalami w cieniach i światłach. Cóż, ciekaw jestem Waszych opinii na ten temat. 

Aby otrzymać program należy wejść na tę stronę i się zarejestrować.  Po rejestracji otrzymuje się link do programu (a precyzyjniej do małego programiku, który ściąga nam na komputer właściwy program). W tym czasie do skrzynki powinien wpaść mail kodem aktywacyjnym, który należy wpisać podczas pierwszego odpalenia programu. 

Więcej o funkcjach programu możecie przeczytać tutaj. Listę kompatybilnych aparatów znajdziecie tutaj

ZOBACZ TAKŻE: Za DARMO – świetne filtry NIK Collection do Lightrooma i Photoshopa – tutaj

Poniższy film pozwoli lepiej zapoznać się z programem.

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.