Warsztaty portretu w studio, edycji w Adobe Lightroom, plener, pokazy i wystawa. Serdecznie Was zapraszam wydarzenia,  które na przestrzeni najbliższych tygodni odbędą się w różnych częściach Polski. 

Zacznijmy od miasta miast, Stolicy, Warszawy znaczy się. Już w czwartek 25 sierpnia od godziny 19.00, w klubie Południk ZERO przy Wilczej 25. Będzie to spotkanie z Kubą, zakrapianą rumem, mojito, filmem i opowieściami. Wstęp wolny. Więcej informacji – tutaj.

Trzy dni później, ponownie w Warszawie na Placu Zamkowym zapraszam na wystawę zdjęć “Turcja. Wokół Szlaku Licyjskiego”. To plon dwutygodniowego wyjazdu do Turcji na ten ciekawy szlak, gdzie krzyżują się i ścierają antyczne cywilizację. Wystawa opuści Warszawę 16 września i pojedzie do Krakowa, gdzie zawiśnie na Placu Wielkiej Armii Napoleona (20.09-18.10.2016), a potem do Poznania – pojawi się  na Placu Wolności (od 25 października do 15 listopada 2016). Więcej informacji – tutaj.

To już niepisana tradycja, że koniec lata żegnam w Gorzowie Wielkopolski. Jadąc tam z Krakowa czuję się jakbym jechał zagranicę! Kawał drogi, ale impreza jest świetna. A wszystko za sprawą dwóch szalonych Pań – Agnieszki i Marty, które trzęsą pojektem Multikulti. Dlatego od 2 do 4 września pojawię się tam z dwoma blokami warsztatowymi: “Jak fotografować w podróży – praktyczny poradnik” i “Jak robić zdjęcia budzące emocje”. A prócz tego, wraz z Tomkiem Grzywaczewskim i Tomkiem Lachowskim zaprezentuję pokaz “Abchazja gooolla!”. Szczegóły – tutaj.

24 września zapraszam do Wiosek Świata w Krakowie, przy ul. Tynieckiej 39 na zupełnie nowy pokaz z Islandii – “Bananowa Republika Islandii”. Wstęp wolny, zaś szczegóły – tutaj.

Natomiast od 29 września do 2 października odbędzie się jesienny plener fotograficzny na Podhalu, połączony z edycją zdjęć w Adobe Lightroom na poziomie zaawansowanym. Niestety wolnych miejsc już nie ma. Można się zapisać na listę rezerwową. Kto chętny niech pisze emaila albo wiadomość na Facebooku

Jak zwykle jesienią, 15 października, w Krakowie rusza VII edycja popularnych warsztatów Edycji zdjęć w Adobe Lightroom. Potrwa cały weekend. Miejsca jeszcze są, zaś zapisy i dodatkowe informacje – tutaj.

Pojeżdżę do Warszawy, pojeżdżę! Od 22 do 23 października absolutna nowość. Warsztaty… studyjne: portret w studio + edycja zdjęć w Adobe Photoshop. Od zera, dla początkujących. Mam przyjemność współorganizować warsztaty i serdecznie zapraszam wszystkich, którzy także w tej dziedzinie fotografii chcieliby nieco się podciągnąć. Szczegóły i zapisy tutaj.

Serdecznie zapraszam!

ps. Fotografia ilustrująca ten wpis, autorstwa Jakuba Szylińskiego powstała w czasie letnich warsztatów fotograficznych na Islandii. W lipcu 2017 znów jedziemy na Islandię. Kto miałby ochotę – zapraszam. Wystarczy zarejestrować się w newsletterze. I już 😉 Informacje o warsztatach znajdują się na tej stronie. 

 

 

 

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.