Nowy pasek naręczny JOBY UltraFit z mocowaniem UltraPlate  pasującym do każdego statywu oraz pasek na nadgarstek JOBY DSLR Wrist Strap z systemem automatycznego zacisku. 

Marka JOBY uzupełnia swoją gamę ergonomicznych produktów i wprowadza dwa nowe wszechstronne paski.  Model  JOBY UltraFit Hand Strap z mocowaniem UltraPlate pozwala fotografom na bezproblemowe przejście ze swobodnego fotografowanie “z ręki” do komponowania ujęć ze statywu.  Z kolei model paska na nadgarstek DSLR Wrist Strap za pośrednictwem nowego systemu zacisku zabezpiecza aparat (DSLR lub bezlusterkowiec/CSC) przed nieoczekiwanym upuszczeniem i zniszczeniem.

 Rozwiązanie JOBY UltraFit Hand Strap z mocowaniem UltraPlate.

To użyteczne i wszechstronne połączenie paska na rękę i uniwersalnego mocowania do statywu z funkcją szybkiego zwolnienia.  Pasek pozostaje na swoim miejscu podczas montażu na statywie.  JOBY UltraFit Hand Strap jest kompatybilny ze standardowymi DSLR – także z zamontowanym gripem.  Tego typu rozwiązanie zapewnia nieograniczoną swobodę fotografowania z ręki a także w sytuacjach, które wymagają zastosowania statywu.  W przeciwieństwie do większości mocowań dostępnych na rynku, mocowanie JOBY UltraPlate posiada dwa punkty łączenia 1/4″-20.

Fotografowie mogą dołączyć wszystkie typy akcesoriów do mocowania UltraPlate bez konieczności demontażu paska (w przeciwieństwie do pasków innych marek).  Mogą być to systemy mocowań do statywów innych głównych producentów a także pasek JOBY UltraFit Sling, inne paski czy też uchwyty lamp błyskowych.

Pasek na rękę JOBY UltraFit wykonany został w technologii Layered-Pad Technologyzapewniającej ultralekki komfort z pełnym dopasowaniem do dłoni.  Materiał dopasowuje się do dłoni, minimalizuje jej drgania i nie przeszkadza w obsłudze aparatu. Z kolei kształt mocowania UltraPlate został tak opracowany aby nie przeszkadzać w dostępie do komory baterii aparatu w czasie pracy.

To idealne akcesorium odpowiadające na potrzeby współczesnych fotografów ceniących sobie możliwość szybkiego przechodzenia do różnych trybów i sposobów fotografowania “w biegu”.

Więcej informacji: http://joby.com/camera-straps/ultrafit-hand-strap-with-ultraplate

Pasek na nadgarstek JOBY DSLR Wrist Strap

DSLR Wrist Strap to proste rozwiązanie z systemem samozaciskowym zaprojektowane do systemów DSLR i bezlusterkowców/CSC.  Lekki i komfortowy – minimalistyczne rozwiązanie JOBY zapewniające pełne bezpieczeństwo przenoszenia aparatu.  Pasek wykonany z bardzo mocnego materiału wykończonego miękkim w dotyku poszyciem.  System bezpieczeństwa został tak pomyślany aby automatycznie zaciskać pasek w momencie upuszczenia aparatu.  DSLR Wrist Strap jest dedykowany do wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm formy, nie lubią dużych, szerokich pasków “żyjących własnym życiem” ale ceniących sobie maksymalne bezpieczeństwo jakie wymagają od najlepszych rozwiązań.

Pasek DSLR Wrist Strap produkowany jest w jednym rozmiarze – który można dostosowywać do standardowych rozmiarów nadgarstka.  Dostępne są dwa kolory: ciemno szary i jaskrawo zielony.

Więcej informacji: http://joby.com/camera-straps/dslr-wrist-strap