Chcesz poznać moją opinię o swoich zdjęciach? Dowiedzieć się “co dalej”, jak rozwijać swoją fotograficzną ścieżkę? Zamów przegląd portfolio fotograficznego.

Jak to zrobić? Co da Ci przegląd portfolio i… dlaczego to nie boli, wszystkiego dowiesz się na tej stronie.

Poniżej poznasz portofolio wybranych osób, z którymi miałem okazję i przyjemność rozmawiać w czasie indywidualnej sesji. Przedstawione zdjęcia to wybór – moim zdaniem najlepszych – zdjęć, które oceniałem. Zaglądaj tu od czasu do czasu, regularnie będę prezentował nowe fotografie.


Daniel Podobiński

Fotografuje miasto – codzienność ludzi, rzeźby. Przyrodę i niepogodę (deszcz, śnieg, wiatr). Lubi makro, eksperymenty. Podobają mu się zabrudzenia, zachlapania na zdjęciach, wywołane właśnie przez pogodę.

 

Anna Dziewońska

Najbardziej lubi fotografować ludzi, ulicę – robić zdjęcie nocne i krajobrazowe. Fotografuje na wszystkich wyjazdach, dość często w weekendy ale i  w tygodniu.
 

 Elżbieta Targońska


 Jan Skwara

Najbardziej ciągnie go w kierunku fotografii podróżniczej i choć przełamanie się, by fotografować ludzi wciąż jest dla niego wyzwaniem, to jednak portret i reportaż sprawiają mu najwięcej radości. Lubi znaleźć się w miejscu gdzie coś się dzieje, szczególnie podczas jakiegoś święta.


Emilia Kargol

Mówi o sobie – fotograf amator, samouk. Fotografią zajmuje się w wolnym czasie, w podróży. Z potrzeby serca. Lubi minimalizm i nostalgię, co łatwo zauważyć na jej niektórych pracach. Mimo, że fotografię uprawia amatorsko, zdarzają się sytuacje, w którym ktoś prosi ją o wykonanie sesji fotograficznych. Lubi eksperymenty, dlatego fotografuje zarówno lustrzanką cyfrową jak i analogową, a także aparatami typu “lomo”. Strona www Emilii: http://aboveorbeyond.blogspot.com/


Janusz Witek

Amator z ambicjami zawodowca. Chciałby kiedyś fotografować profesjonalnie (czego mu życzę całym sercem). Fotografuje głównie w czasie licznych podróży, których ma na koncie całkiem sporo. Lubi fotografować ludzi i przyrodę i właśnie w tej działce fotografii chciałby się rozwijać. Używa aparatu Sony Alfa 550.

 

 

 

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.