Wszystkich zmotoryzowanych, fotografujących i pomysłowych zapraszam do konkursu.

Kiedy dojazd na miejsce nie jest celem samym w sobie, a celem staje się sama jazda – zaczyna się prawdziwa przygoda za “kółkiem”. Na pewno każdy z Was ma swój własny sposób na taką jazdę. Taką, która daje gwarancję przeżycia prawdziwych wrażeń. Mój sposób to fotografia. A Wasz?

Zapraszam do konkursu Jazda Pełna Wrażeń z Shell V-Power Nitro+. Do wygrania ekscytujące nagrody:

  •        wyjazd na trasę pełną wrażeń w Europie
  •        wypad  off-road czyli w teren z napędem na cztery koła
  •        vouchery na paliwo o wartości 2000 zł.

 

Co zrobić by wziąć udział w konkursie i wygrać?

Wielu z nas planuje trasę. Czasem wybieramy tę najszybszą, czasem z pięknymi widokami, innym razem z dodatkowymi atrakcjami po drodze. Misją Shell jest rozbudzenie w kierowcach pasji do jazdy samochodem, poprzez poszukiwanie sposobów na jazdę pełną wrażeń z Shell v-Power Nitro+.

Zamek Książ, który odwiedziłem i sfotografowałem w czasie przejażdżki przez Dolny Śląsk

Celem akcji jest wytypowanie dziesięciu formuł na najbardziej ekscytującą trasę w Polsce poprzez konkurs pomiędzy trzema ambasadorami akcji oraz uczestnikami konkursu.

Na stronie konkursowej www.shell.pl/jazdazshell możecie podzielić się swoim pomysłem –  formułą na jazdę pełną wrażeń poprzez wybór jednej z formuł ambasadorów oraz dodawanie relacji z własnych podróży.

We współpracy z Ferrari!

Ekscytującą jazdę z pewnością wspomoże najnowsza technologia paliw. Dzięki Shell V-Power Nitro+ możecie cieszyć się pełnią wrażeń i być spokojni o osiągi, ochronę i czystość silnika Waszych samochodów – zadba o nie benzyna Shell V-Power Nitro+, opracowana we współpracy z Ferrari. Dostarczając paliwa stworzone, by poprawiać osiągi, Shell pragnie zachęcić Polskich kierowców do czerpania jak największej radości z jazdy, skupiając się na elementach uprzyjemniających codzienne wycieczki.

Jesteście gotowi na jazdę pełną wrażeń?