Znany jest już program oraz trasa pierwszego, ogólnopolskiego roadshow marki Samyang. Impreza rozpocznie się 10 maja w Tarnowskich Górach, potem Samyang odwiedzi kolejno Poznań, Wrocław, Łódź, Warszawę, Sopot, Rzeszów i Kraków. W planie – warsztaty i fotograficzny spacer z najnowszym obiektywem Tilt-Shift 24mm oraz szkolenie z filmowania lustrzankami.

W czasie kilkugodzinnego Samyang Roadshow uczestnicy będą mogli wziąć udział zarówno w teoretycznych wykładach, jak i samodzielnie przetestować koreańskie obiektywy. Głównym punktem programu będzie najnowszy produkt – Samyang Tilt-Shift 24mm, który w połowie maja trafi do sklepów. Wszyscy, których interesuje praktyczne zastosowanie i zakres możliwości tego obiektywu będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Adama Śmiałka, a następnie ten i inne obiektywy marki wypróbować na własnych aparatach w czasie fotograficznego spaceru po mieście. Na uczestników czeka również konkurs i szansa na wygranie obiektywu.

Osoby, którym bliższe jest filmowanie lustrzankami będą mogły wziąć udział w dwugodzinnych warsztatach prowadzonych przez szkołę filmową z Krakowa – Akademię Multi Art. Będzie to szansa, aby poznać zagadnienia związane z techniką V DSLR, technologią zdjęciową i dźwiękową, na żywo sprawdzić działanie obiektywów filmowych z serii Samyang VDSLR, a także dowiedzieć się jakie są możliwości szerszego kształcenia w tym kierunku. Warsztaty poprowadzi wykładowca Akademii Multi Art Bartłomiej Szoja.

Spotkania są bezpłatne, ale wymagają wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona dlatego warto wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa.

Na zainteresowanych, oprócz warsztatów będzie czekać również stoisko firmowe, gdzie przez cały czas trwania imprezy będzie można samodzielnie przetestować pełną gamę obiektywów marki Samyang, porozmawiać z ekspertami, czy skorzystać z rabatów zakupowych.

Miasta i terminy:

  • 10 maja, Tarnowskie Góry – Zamek Tarnowice Stare
  • 11 maja, Poznań – Urząd Miasta Poznania
  • 12 maja, Wrocław – Hala Stulecia
  • 17 maja, Łódź – Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA
  • 18 maja, Warszawa – Centrum Konferencyjne Wilcza
  • 19 maja, Sopot – Trójmiejska Szkoła Fotografii
  • 25 maja, Rzeszów – Wojewódzki Dom kultury
  • 26 maja, Kraków – Śródmiejski Ośrodek Kultury

Godziny:

  • piątki: 15:00 – 20.00;
  • soboty i niedziele: 11:00 – 16:00.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: www.samyang.pl

 Partnerzy akcji:

 

 

Źródło: Dystrybutor marki Samyang w Polsce  – firma Delta Hubert Adamczyk

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.