Lizbona to miejsce magiczne, miasto które zachwyca. Jest tu pięknie, przytulnie i dość spokojnie jak na tę części Europy. A do tego bardzo fotogenicznie.

Na fotograficzną wyprawę do Lizbony redakcję magazynu TamTam (który mam okazję tworzyć i redagować) zaprosiła firma Nikon Polska. Oddelegowany do tego zadania mój redakcyjny kolega Jarek Sępek, z aparatem w dłoni przez kilka dni błąkał się, spacerował, jeździł i fotografował. Jechał słynnym tramwajem, mając za kompana porto, które lało się niebezpiecznie wielkim strumieniem. Zwiedzał piękną Alfamę, a pod średniowiecznymi sklepieniami słuchał dźwięków fado. Próbował rozszyfrować tajemnice ogrodów w Sintrze i z sentymentem – mając w pamięci nie tak dawną wyprawę do Nowej Zelandii – fotografował surferów, wieczorem zaś kibicował nietuzinkowym wyczynom najlepszych lizbońskich barmanów.

Owocem wyjazdu jest specjalne wydanie magazynu podróżników TamTam, multibook pełen tekstów, zdjęć, dźwięków i filmów, zrealizowanych w czasie pobytu w Lizbonie. Tak może wyglądać Wasza relacja z podróży! 


Zobacz co w TamTamie:

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego ściągnięcia magazynu TamTam na iPada!

Wystarczy kliknąć: http://mediorama.pl/instaluj/tamtam/

 

O TamTamie

Magazyn Podróżników TamTam ukazuje się od początku 2013 roku. To pierwszy polski magazyn turystyczno – podróżniczy wydawany na platformie iPad. W odróżnieniu od magazynów papierowych, w TamTamie można – prócz czytania fascynujących tekstów – oglądać filmy, słuchać reportaży dźwiękowych, oglądać animacje oraz infografiki. Lokalizację każdego z materiałów prezentowanych w  magazynie można sprawdzić na mapie.

Wydawcą tytułu jest Mediorama Production, specjalizująca się w produkcji książek, magazynów i aplikacji na platformy mobilne. W sierpniu 2012 nakładem wydawnictwa ukazała się książka multimedialna (multibook) „Kiwi. Zupełnie Nowa Zelandia”, która była jedną z najpopularniejszych, polskich płatnych aplikacji w Apple AppStore. Książka dostępna jest pod adresem: http://www.mediorama.pl/instaluj/kiwi/ . W lipcu tego roku Mediorama Production zrealizowała dla wydawnictwa Nowa Era interaktywne wydanie magazynu National Geographic Odkrywca, przeznaczone na platformę iPad.

 

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.