Jeśli interesują Cię bezpłatne warsztaty fotograficzne w 2022 roku – zapraszam na moje lekcje. 

W tym roku prowadzę dwa, bezpłatne bloki warsztatowe, szkoląc w z fotografii podróżniczej, krajobrazowej, reportażu, street photo. 

1. Bezpłatne warsztaty fotograficzne online – spotkania na żywo w każdy czwartek o godzinie 21.00

Co powiesz na intensywne, regularne, cotygodniowe spotkania warsztatowe? Od maja 2020 roku prowadzę bezpłatne spotkania online na platformie Youtube. Spotkanie trwa ok. 1.5 godziny, każdy uczestnik może zadawać pytania. W czasie spotkań analizuję fotografie członków grupy “Fotografowanie w podróży”, prezentuje pracę fotografów wartych uwagi, inspiruję dobrymi albumami fotograficznymi i zapraszam na spotkania w czasie wystaw i festiwali fotograficznych. W czasie spotkań prezentuje mistrzowskie obróbki fotografii w Adobe Lightroom. Warsztaty fotograficzne online odbywają się na moim kanale na Youtube. Jeśli chcesz w nich uczestniczyć, wystarczy że wejdziesz i zasubskrybujesz mój kanał.

 

2. Warsztaty fotograficzne online – kurs fotografii podróżniczej, darmowa lekcja

Dodatkowo mam dla Ciebie trwającą ponad półtorej godziny, pełną konkretów lekcję. W tej bezpłatnej lekcji fotografii podróżniczej przekażę Ci esencję wiedzy o fotografii podróżniczej, a może i namówię do zrobienia kroku dalej (namówiłem już 300 fotografek i fotografów) 

 

 

Co zrobić, aby uczestniczyć w warsztatach fotograficznych online? To proste, wystarczy że dołączysz do grupy “Fotografowanie w podróży” – tutaj. Aktualne spotkania są ogłaszane w Grupie. 

 

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.