Nowy program na moim kanale Youtube “Fotograf w podróży”, w którym… ratuję Wasze zdjęcia.

Zobacz pilot programu:

Subscribe-PNG-12

 

 

Odcinki programu

#001 Pogotowie Lightroom
#002 Pogotowie Lightroom
#003 Pogotowie Lightroom
#004 Pogotowie Lightroom
#005 Pogotowie Lightroom

Chcesz abym wyedytował Twoje zdjęcie? Zasady są bardzo proste.

  1. Wybierz ze swojej kolekcji jedną fotografię, najlepiej taką, z którą masz problem edycyjny (nie wiesz jak przygotować zdjęcie w Photoshopie lub Lightroomie), albo taką, z którą sobie radzisz edycyjnie, ale chciałbyś poznać mój pomysł na obróbkę.
  2. Za pomocą dowolnego serwisu do przekazywania dużych plików (np. https://wetransfer.com/) prześlij zdjęcie (mój email piotr @ trybalski.com). Fotografia powinna być w formacie cyfrowego negatywu (RAW, DNG, CR2 etc – zgodnie z formatem Twojego aparatu) i mieć w nazwie Twoje nazwisko. Nie wysyłaj JPEG-ów TIFF-ów, proszę.
  3. Wraz z przesłanym zdjęciem wyślij do mnie maila, w którym zamieść oświadczenie:

Oświadczam, że do zgłoszonego zdjęcia posiadam pełne prawa autorskie. Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie zdjęcia w programie “Pogotowie Lightroom” na platformie Youtube oraz na jego publikację w kontekście w/w programu na platformie Facebook oraz stronie www.Fotografwpodrozy.pl

  1. Co dostaniesz w zamian? Wyedytowane przeze mnie zdjęcie wraz z plikiem XMP, w którym zapisane będą wszystkie kroki edycyjne! Wystarczy, że wczytasz taki plik do Lightrooma i będziesz mógł prześledzić edycję, a także ją modyfikować.
  2. Zastrzegam sobie prawo do wyboru zdjęć i edycji jedynie wybranych zdjęć. 

Zapraszam do programu,

Piotr Trybalski

Aktualne odcinki: 


 

pogotowie000.png