Okres mamy mocno świąteczno – prezentowy więc zaczynam nową, świecką tradycje. Prezenty dla Was. Za to, że zaglądacie na mojego bloga. 

Zaczynamy od czegoś, co z pewnością przyda się każdemu fotografowi krajobrazów. Co powiecie na profesjonalne filtry Hitech? Zestaw w postaci holdera, szarej, neutralnej połówki w kilku wersjach czy w końcu pełnego, szarego filtra to poddstawowe wyposażenie każdego szanującego się fotografa. Mam dla Was rabat na cały asortyment Hitech! Klikajcie i korzystajcie (kod rabatowy należy wpisać w czasie składania zamówienia. Oferta dzięki sklepowi www.photo4b.pl)

[coupons store=”akcesoria-fotograficzne” limit=”1″ orderby=”date” order=”DESC”]

Na tym nie koniec. Co powiecie na rabat na linię filtrów francuskiej firmy Cokin? Klikajcie i korzystajcie. Kod rabatowy należy wpisać w komentarzu czasie składania zamówienia (płatność przelewem). Oferta dzięki sklepowi Infoto.pl. Ilość produktów jest ograniczona. 

[coupons store=”cokin” limit=”1″ orderby=”date” order=”DESC”]

Kolejna propozycja – świetny obiektyw pejzażowy Samyang 14 mm (możecie o nim przeczytać tutaj), który charakteryzuje się zarówno nieprzeciętną ostrością jak i całkiem dobrą ceną. Teraz jeszcze taniej. Dla Was. Kod rabatowy należy wpisać w komentarzu czasie składania zamówienia (płatność przelewem). Oferta dzięki sklepowi Infoto.plIlość produktów jest ograniczona. 

[coupons store=”samyang” limit=”10″ orderby=”date” order=”DESC”]

Aparat z obiektywem i filtrami warto założyć na statyw. Proszę bardzo. Zniżka na wszystkie statywy! Wybierajcie, dobierajcie i kupujcie. Sam używam statywów FOTOPRO i jestem bardzo zadowolony. Kod rabatowy należy wpisać w komentarzu czasie składania zamówienia (płatność przelewem). Oferta dzięki sklepowi Infoto.pl. Ilość produktów jest ograniczona. 

[coupons store=”statywy” limit=”10″ orderby=”date” order=”DESC”]

I na koniec zapraszam Was, premierowo, do mojego sklepu ze zdjęciami. Już teraz możecie kupować wybrane powiększenia w estetycznych, aluminiowych ramach. Idealne na ścianę w każdym domu. Rabat dotyczy wszystkich moich zdjęć wystawionych w sklepie. Kod należy wpisać w odpowiednie pole w czasie realizacji zamówienia.

[coupons store=”powiekszenia-kolekcjonerskie” limit=”10″ orderby=”date” order=”DESC”]

To nie koniec! Kto jeszcze nie zapisał się do mojego newslettera – niech to zrobi. Wkrótce kolejne kupony rabatowe. 

[wysija_form id=”1″]

 

 

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.