Jak robić zdjęcia w podróży lepsze niż inni?

DARMOWE SZKOLENIE ONLINE Z PIOTREM TRYBALSKIM

WEBINAR #01

Konkretnie, treściwie, praktycznie

Już w poniedziałek, 7 grudnia o godz. 20:00 zapraszam Cię na darmowy webinar na żywo, w czasie którego dowiesz się jak robić świetne zdjęcia podróżnicze: krajobrazowe, portretowe, reportażowe.

Agenda spotkania:

  • Dlaczego inni mają lepsze zdjęcia?

  • Sprzęt, technika, wiedza - fakty i mity

  • Pogodowy "warun" a postprodukcja zdjęć - fakty i mity

  • Błędy, które niszczą Twoje zdjęcia... Jak im zapobiec?

  • Sesja Q&A - pytań i odpowiedzi

Prowadzący: Piotr Trybalski

Prowadzący: Piotr Trybalski

Od 25 lat fotografuję, w podróży. Jestem pisarzem - reportażystą, autorem bestselerowego poradnika "Fotograf w podróży", reportaży o ludziach gór ("Ja, pustelnik", "Wszystko za K2", "Gdyby to nie był Everest..."). Publikowałem m.in. National Geographic, Travelererze, Ski Magazynie, Gazecie Wyborczej, Podróżach, Przekroju, Polityce…

Zdobyłem tytuł "Travel Photographer of The Year"

Moje prace były wyróżniane i nagradzane w konkursach fotograficznych: Grand Press Photo, Leica Street Photo, Urban Photo Awards, Wielki Konkurs National Geographic. Zdobyłem tytuł Travel Photographer of The Year w prestiżowym, międzynarodowym konkursie fotograficznym.

...po pierwsze: jestem praktykiem

Od dziesięciu lat prowadzę warsztaty i szkolenia fotograficzne m.in. w Polsce, na Kubie, w Argentynie, Chile, w Wietnamie i na Sri Lance, Norwegii, Islandii, na Słowacji, w Niemczech i w Czechach.<br><br><b>Blisko 600 osób zaufało mi i zdecydowało się podnosić własne umiejętności pod moim okiem.</b>

Od dziesięciu lat prowadzę warsztaty i szkolenia fotograficzne m.in. w Polsce, na Kubie, w Argentynie, Chile, w Wietnamie i na Sri Lance, Norwegii, Islandii, na Słowacji, w Niemczech i w Czechach.

Blisko 600 osób zaufało mi i zdecydowało się podnosić własne umiejętności pod moim okiem.

Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj miejsce

Udział w webinarze jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje rezerwacja

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.