Warsztaty fotograficzne – zapraszam na dwutygodniową fotowyprawę na Kubę 

Warsztaty fotograficzne na Kubie to przygoda w jednym z najbardziej oryginalnych krajów świata. Pełnym kolorów, historii, które dzieją się tu i teraz – to idealny plener fotograficzny, miejsce, gdzie można trenować umiejętności fotograficzne w zasadzie 24 godziny na dobę.

W czasie warsztatów jest bardzo dużo czasu na zdjęcia. Nigdzie się nie spieszymy, szkolenie i dobre ujęcia to najważniejszy cel warsztatów.

Jeśli jesteś początkujący lub średnio zaawansowany, poznasz zagadnienia lub rozwiniesz swoje umiejętności pod moim okiem:

 • reportaż, dokument fotograficzny
 • street photo – fotografia uliczna
 • fotografowanie architektury
 • portret uliczny, portret socjologiczny 
 • sport uliczny
 • fotografowanie krajobrazów, techniki długich czasów, błękitna godzina, złota godzina
 • fotografowanie wnętrz, imprez i wydarzeń

Jeśli jesteś zaawansowany – stworzę Ci warunki do samodzielnej realizacji zadań fotograficznych, pomogę przy wyborze i ocenie zdjęć. 

W ramach warsztatów fotografujemy Havanę, którą dość dobrze uda nam się, fotograficznie spenetrować. Zrobimy zdjęcia krajobrazowe w Vinales, słynnego ze wspaniałych pejzaży i plantacji tytoniu. Dalej pofotografujemy na półwyspie Zapata, w Zatoce Świń, bajecznym Cienfuegos, obłędnym Trinidadzie i Remedios – to moje ulubione miejsce na Kubie  – oraz w Santa Clara i na Cayos Santa Maria.

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Zapisz się Newsletter warsztatowy, do którego subskrypcji zapraszam (znajduje się na dole strony). Zapraszam też do  kontaktu emailowego.

_PTR1524

_PTR1811

_PTR2200

_PTR4598

_PTR4636

_PTR5206

_PTR0254

_PTR0282

_PTR0133

 

_PTR4505

_PTR0192

_PTR0865

 

_PTR5136

_PTR2076

_PTR2822

_PTR3560

_PTR4369

_PTR4796

_PTR9818

_PTR0717

_PTR1628

_PTR1488

_PTR0808

_PTR1044

 

.
Pokaż Kuba – w kraju Fidela – Fotograf w podróży na większej mapie


O WARSZTATACH:
Warsztaty fotograficzne na Kubie (III edycja)

 • Kiedy: 20 kwietnia – 4 maja 2017
 • Grupa: maksymalnie 10 osób
 • Szczegóły programu: zapisz się do newslettera, poniżej.
 • Zapisy: wstępne zgłoszenia, informacja o kosztach – napisz piotr@trybalski.com

UWAGA: Moje warsztaty fotograficzne nie są imprezami turystycznymi, w szczególności jeśli chodzi o zapis i brzmienie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych.

O mnie:

Piotr Trybalski - Fotograf w podróżyPiotr Trybalski, autor książki: Fotograf w podróży”, zwycięzca konkursu Travel Photographer Of The Year 2014, Leica Street Photo,  finalista Grand Press Photo, od lat prowadzi warsztaty edycji zdjęć i fotowyprawy. Publikował zdjęcia i teksty m.in. w: Magazynie Podróże, Poznaj Świat, Witaj w Podróży, Polityce, Wprost, Przekroju, National Geographic, Gazecie Wyborczej, FOCUSIE, Kaleidoscope. Prowadzi blog dla fotografujących podróżników FotografWpodrozy.pl

Wywiad dla „Szerokiego Kadru”

Portfolio fotograficzne: http://photo.trybalski.com