Pin It

W kwietniu i maju w sieci EMPIK i na stronie empik.pl będzie można kupić najlepsze produkcje BBC z rabatem do 70%

Szczególnie polecam Wam 12 odcinkową serię „Planeta Ziemia”, Davida Attenborough sprzedawaną w zestawach po 3 DVD:

 

„Seria zabiera nas w podróż po wszystkich krainach Ziemi i pokazuje rzeczy, które na własne oczy mogą zobaczyć jedynie nieliczni. „Planeta Ziemia” zabiera nas w miejsca, jakich nigdy dotąd nie odwiedzaliśmy, w świat widoków i dźwięków, jakich prawdopodobnie nigdy nie mielibyśmy okazji zobaczyć ani doświadczyć.

Seria zawiera odcinki: od bieguna do bieguna, góry, woda, jaskinie, pustynie, lodowe krainy, wielkie równiny, dżungle, płytkie morza, głębiny oceanów, przyszłość planety.”

Cena za 3 DVD – 27,99

Trailer akcji promocyjnej:

Informacja prasowa dystrybutora:

Pod hasłem “Rewolucja cenowa” ruszyła właśnie wielka akcja promocyjna wydawnictw BBC  na płytach DVD.

Przez ponad dwa miesiące najlepsze produkcje tej znanej i lubianej stacji telewizyjnej będzie można kupić na DVD w niezwykle atrakcyjnych cenach, z rabatami sięgającymi 70%.

Najpiękniejsze dokumenty przyrodnicze, doskonałe filmy kostiumowe, uwielbiane seriale – w promocyjnej ofercie znajdzie się w sumie ponad 60 wybranych filmów w niespotykanie dotąd niskich cenach. “Sherlock” (box 3-płytowy) dostępny do tej pory w cenie 69,99 zł będzie do nabycia za: 39,99 zł, “Wszechświat Stephena Hawkinga” w cenie 29,99 zł (poprzednio 79,99 zł), a “Panie z Cranford” (box 2 DVD) za jedyne 29,99 zł (poprzednio 69,99 zł).

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o otaczającym Cię świecie, tym bliskim i tym dalekim, poszerzyć wiedzę
i horyzonty, dzięki spotkaniom z najwybitniejszymi autorytetami ze świata nauki, czy przeżyć prawdziwie emocjonujące chwile z ekscentrycznymi i romantycznymi bohaterami kultowych już seriali to teraz jest ku temu wyjątkowa okazja.

BBC od wielu lat jest bezkonkurencyjną stacją telewizyjną, która realizuje dokumenty i seriale na najwyższym poziomie, z budżetami, których nie powstydziłyby się najnowsze hollywoodzkie produkcje. To przede wszystkim znakomite seriale fabularne i kostiumowe w tym zdobywający rzesze fanów na całym świecie “Sherlock” z Benedictem Cumberbath’em, “Luther” ze znakomitym Idrisem Elbą, zabawne i urocze “Panie z Cranford” oraz wiele ekranizacji powieści tak lubianych przez panie (“Mała Dorrit”, “Jane Eyre”, “Rozważna i romantyczna”).

Oprócz niezwykłego rozmachu filmów BBC, nowatorskich technik filmowania i unikalnych zdjęć, wyznacznikiem ich jakości jest także zaangażowanie w produkcję wybitnych  autorytetów i specjalistów. Dzięki wiedzy Davida Attenborough, Stephena Hawkinga czy Briana Coxa widzowie mają okazję odkryć świat i zjawiska, jakich do tej pory nie znali, wprowadzeni do tajemnic nauki i przyrody przez największych znawców tematu.

W akcji BBC wielbiciele dokumentów przyrodniczych i naukowych znajdą prawdziwe perełki wydawnicze, topowe pozycje takie jak: “Planeta Ziemia”, “Magia natury”, “Życie” Davida Attenborough, “Magia systemu słonecznego” i wiele innych.

BBC to także pasjonujące dokumenty dla spragnionych egzotycznych doświadczeń, wielbicieli podróży
i innych kultur. Na półkach sklepowych znajdą oni m.in.: filmy z serii “Niezwykły świat” (“Indie”, “Karaiby”, “Chiny”), “Planetę ludzi”, “Rok w Tybecie” czy “Yellowstone”.

W niezwykle atrakcyjnej ofercie promocyjnej czeka także niewątpliwa gratka dla wielbicieli sztuki (“Simon Shama: Potęga sztuki”, “Historia wielkich dzieł”) czy historii (“Wielcy wodzowie”, “II wojna światowa za zamkniętymi drzwiami”).

Wiosenna akcja promocyjna BBC na DVD przeprowadzona zostanie w sieci sklepów Empik oraz w sklepie internetowym Empik.com i jest ograniczona czasowo – tylko w kwietniu i maju wielbiciele tych wyjątkowych produkcji będą mieli okazję kupić wybrane tytuły w tak atrakcyjnych cenach.

A może to Cię zainteresuje?